Cercle Sabadellès 1856

Cercle Sabadellès 1856

Club

Competitions

Poster

Inici el 14 d'octubre Individual masculí i femení Preu: 1 categoria = 25€ 2 categories = 33€

  • Tennis . 115 participants
  • Monday, October 14, 2019
  • Finished on the Sunday, May 31, 2020
  • Cercle Sabadelles 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster

Arriba la Lliga Weekend de tennis al Cercle! Inici a partir del 26 d'octubre. Els partits es realitzen el cap de setmana a partir de les 1...

  • Tennis . 51 participants . Private
  • Saturday, October 26, 2019
  • Finished on the Sunday, May 31, 2020
Poster

PANERA DE DOBLES DE TENNIS Del 20 de novembre al 21 de desembre Absolut masculí i femení Inscripció per parelles abans del 14 de n...

  • Tennis . 23 participants . Private
  • Wednesday, November 20, 2019
  • Finished on the Sunday, December 22, 2019
  • Cercle Sabadellès 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster

PANERA JUVENIL DE DOBLES DE TENNIS 14 de desembre de 15.00 a 19.00 hores Categories: benjamí, aleví, infantil i cadet Preu: 12€ (2...

  • Tennis . 18 participants . Private
  • Saturday, December 14, 2019
  • Finished on the Saturday, December 14, 2019
  • Cercle Sabadellès 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster

Campionat Social de Pàdel Del 28 de setembre al 8 de novembre Categories masculina, femenina i mixta (1a i 2a) Exclusiu per a socis i sòcies del...

  • Pádel . 27 participants . Private
  • Saturday, September 28, 2019
  • Finished on the Friday, November 8, 2019
  • Cercle Sabadelles 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster
  • Tennis . 106 participants . Private
  • Monday, October 22, 2018
  • Finished on the Thursday, July 4, 2019
  • Cercle Sabadelles 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster
  • Pádel . 144 participants . Private
  • Thursday, October 18, 2018
  • Finished on the Wednesday, July 3, 2019
  • Cercle Sabadelles 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster

Categories: Individual masculí i femení: absolut, +40, +50 i +55 Dobles masculí i femení: absolut, +40 i +50 Inscripcions: abans del 21 ...

  • Tennis . 52 participants . Private
  • Monday, May 27, 2019
  • Finished on the Saturday, June 29, 2019
  • Cercle Sabadelles 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster
  • Pádel . 34 participants . Private
  • Wednesday, November 21, 2018
  • Finished on the Saturday, December 22, 2018
  • Cercle Sabadelles 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain
Poster

Només obert a socis. Categories benjamí, aleví, infantil, absolut masculí i absolut femení. Quadre 1 i quadre 2 de cada categoria. Es p...

  • Tennis . 49 participants . Private
  • Monday, November 19, 2018
  • Finished on the Saturday, December 22, 2018
  • Cercle Sabadelles 1856, Sabadell, Province of Barcelona, Catalonia, Spain